>>
Witaj na stronie Szufnarowej - malowniczo położonej wsi na Pogórzu Strzyżowskim
21 Maja 2024 - Wtorek
Szufnarowa

Kup lub sprzedaj - serwis ogłoszeń regionalnych

Dla dzieci
Dom i ogród
Elektronika
Książki i kolekcje
Motoryzacja
Odzież i obuwie
Sport i turystyka
Usługi

Ogrzewacz do palców Hot Only Toe Warmer

Cena :
9 PLN
Ilość wyświetleń :
87
Lokalizacja :
Szufnarowa
Telefon :
Pokaż telefon

Kup w sklepie alpinium.pl

Stan : Nowy

Only Hot Warmers Toe Warmer to praktyczne saszetki ogrzewające palce u stóp. Ogrzewają ponad siedem godzin, zapewniając komfort termiczny w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

  • średnia temperatura: 57C
  • czas działanania: 7h
  • niewielkie rozmiary opakowania: 14 x 10 x 0.5cm
  • jedno opakowanie zawiera dwie saszetki

ZASTOSOWANIE:

Głównym zastosowaniem wkładek jest utrzymanie ciepłoty ciała, w szczególności palców rąk i nóg. Nasze saszetki stosowane są w różnego rodzaju aktywnościach, sportach, m.in. wykorzystują je narciarze, snowboardziści, wędkarze, myśliwi, płetwonurkowie, motocykliści, jeźdźcy konni, wyprawy wysokogórskie, redaktorzy radiowo/telewizyjni, ekipy i aktorzy przy zdjęciach plenerowych i wiele innych.

SPOSÓB UŻYCIA:

W ciągu 2-3 minut od otwarcia saszetki zaczynają działać, oddając przyjemne ciepło. Co ciekawe - można wkładkę włożyć do woreczka (ze struną) i wygasić. Za jakiś czas wyciągnąć i "odpalić” ponownie.

SKŁAD:

żelazo, woda, celuloza, wermikulit, węgiel aktywny, sól.

DZIAŁANIE:

Wkładki działają opierając się na reakcji chemicznej, tj. utleniania żelaza w tlenie z powietrza. Żelazo zawarte w saszetce kiedy zostanie wystawione na działanie tlenu, utlenia się i przy okazji oddaje ciepło. Sól działa jako katalizator. Aktywny węgiel pomaga rozpraszać ciepło na całą saszetkę. Wermikulat działa jako izolator w celu utrzymania ciepła i przeciwzbrylająco. Celuloza służy jako wypełniacz. Wszystkie składniki zawarte są w polipropylenowej saszetce. Polipropylen pozwala przenikać powietrzu do składników zatrzymując jednocześnie wilgoć.

CECHY:

Bezpieczne w użyciu, bezzapachowe, nietoksyczne, niepalne, przyjazne dla środowiska, działające bez kłopotu – nie musisz mieszać, gnieść, nie potrzebujesz baterii, nie potrzebujesz brudnego paliwa (ropa, benzyna), bez ryzyka z ogniem.

Wyślij zapytanie
Twój e-mail:
Wiadomość: