>>
Witaj na stronie Szufnarowej - malowniczo położonej wsi na Pogórzu Strzyżowskim
29 Listopada 2023 - Środa
Szufnarowa

Kup lub sprzedaj - serwis ogłoszeń regionalnych

Dla dzieci
Dom i ogród
Elektronika
Książki i kolekcje
Motoryzacja
Odzież i obuwie
Sport i turystyka
Usługi

Wosk do obuwia ATSKO SNO-SEAL bezbarwny, saszetka 14 g

Cena :
4.5 PLN
Ilość wyświetleń :
47
Lokalizacja :
Szufnarowa
Telefon :
Pokaż telefon

Kup w sklepie alpinium.pl

Stan : Nowy

Atsko Sno-Seal® to naturalny wosk pszczeli, który pozwoli Ci w pełni zabezpieczyć i odżywić wszystkie swoje skórzane buty. Sprawdzi się zarówno do butów turystycznych z membraną Gore-tex®, jak i do butów codziennych, miejskich. Będzie niezastąpiony również dla wszystkich fanatyków myślistwa czy militariów spędzających dużo czasu na łonie natury. Ten naturalny wosk pszczeli jest najlepszym możliwym środkiem, jakim możesz ochronić swoje skórzane buty przed wodą i brudem.

  • intensywnie impregnuje Twoje buty
  • ochroni je przed działaniem czynników atmosferycznych
  • poprawia komfort użytkowania
  • poprawia odporność na mechaniczne uszkodzenia

Garbarnie ciężko pracują nad usunięciem tłuszczu ze skóry, więc dlaczego dajesz go na nią z powrotem?

Tłuszcze zwierzęce osłabiają i gniją skórę. Garbarnie skutecznie się ich pozbywają, by zwiększyć trwałość wyrobów skórzanych. Dzięki konserwacji woskiem pszczelim Atsko Sno-Seal® pozwalasz swoim butom oddychać, jednocześnie zapewniając im odpowiednią elastyczność, jakiej wymagają Twoje stopy. Zwykłe smary, oleje, czy produkty pochodzenia zwierzęcego przenikają przez skórę zatykając wszystkie pory. Sno-seal® pozostaje na warstwie zewnętrznej. Dzięki swojej formule zastyga w postaci stałej.

Czy ta impregnacja jest aż tak szalenie ważna?

Tak, jest. Niezabezpieczony, skórzany but może wchłonąć nawet 450gram wody. Oznacza to, że podnosisz nawet dodatkowe 562 kilogramy, by przejść jeden kilometr.. czy warto? Odpowiednie zabezpieczenie butów ze skóry pozwoli Ci nie tylko sprawić, że Twoje stopy będą zawsze suche. Odżywiona skóra będzie służyć Ci latami. Kolejną korzyścią jest fakt, że zabezpieczone woskiem pszczelim Atsko Sno-Seal® buty ze skóry szybko wysychają po powrocie do domu. Nie musisz ich suszyć godzinami i martwić się, czy będą gotowe na kolejny spacer.

Naturalny wosk pszczeli do impregnacji i konserwacji obuwia skórzanego Atsko Sno-Seal®.

Pamiętaj również, że oprócz ochrony przed wodą i brudem, wosk pszczeli Atsko Sno-Seal® chroni również przed śniegiem, słońcem i solą. Tym samym, w każdej porze roku będziesz mógł odpowiednio zabezpieczyć swoje obuwie i przedłużyć jego żywotność.

Atsko Sno-Seal® nie koliduje z naturalną oddychalnością skóry.

Natura powinna działać swoimi prawami. Dlatego wosk pszczeli Atsko Sno-Seal jako naturalny produkt, nie blokuje oddychalności samej skóry. Po nałożeniu wypełnia mieszki włosowe skóry i wsiąka głęboko w słoje. Tam woda, trawa, śnieg i brud nie mogą na nie wpłynąć.

Ten uniwersalny wosk pszczeli do obuwia może być używany w skórzanych trekach z membraną Gore-tex®, eVent® lub innymi. Pozwala na transport wilgoci od stopy, poprzez skórę aż na zewnątrz. Oprócz butów turystycznych, wosk pszczeli Atsko Sno-Seal® sprawdzi się również idealnie do codziennych, miejskich butów.

Zachowuje elastyczność przy temperaturze 0 stopni.

Atsko Sno-Seal® zachowuje elastyczność przy temperaturze nawet 0 stopni. Jednocześnie nie pęka podczas ciągłego zginania skóry, co pozwala utrzymać wysokie walory estetyczne butów przez dłuższy czas. To co istotne, to również fakt, że ten wosk pszczeli nie zmiękcza pięty. Nie stracisz odpowiedniego wsparcia i stabilności dla pięty podczas spacerów w terenie.

Atsko Sno-Seal® jest na tyle uniwersalny, że możesz go używać również do woskowanej bawełny czy szwów w namiotach. Nie działa szkodliwie na same szwy (nylon, poliester, bawełna i inne) ani na ściągacze. Tym samym nie będzie działał na niekorzyść w newralgicznych miejscach w Twoim sprzęcie, a jedynie dobrze je zabezpieczy.

Wyślij zapytanie
Twój e-mail:
Wiadomość: